PASTANE

Baklava, Yaş ve Kuru Pasta, Çikolata Çeşitleri.
Börek, Poğaça.

KURUMSAL

Hakkımızda

Seda Pastanesi bir klasik ! Üretim ve hizmette hijyen ve temizlik konusuna azami özen gösteriyoruz. Ucuz diye kalitesiz ve sertifikasiz hammadde kullanmiyoruz.Saglıklı, dogal ve kaliteli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karsılamayı ilke edindik. Sürekli gelişen, değişen ve yenilikçi hizmet anlayısını benimsedik. Kaliteli, hijyenik ve her bütçeye uygun ürünlerin devamlılığı. Yaş pasta, kuru pasta, baklava, börek, supangle, çikolata, şekerleme, dondurma, nişan ve özel günler için salon, nişan ve düğün tepsileri.

İletişim Bilgileri

  •   0464 217 4097
  •   Tophane Mahallesi, Atatürk Cad. 458/B, 53020 Rize
  •   info@rizesedapastanesi.com.

BLOG

Kuru Pasta

Tatlısından tuzlusuna, birbirinden lezzetli kuru pasta çeşitlerimiz, size bu güne dek aldığınız tüm kuru pastaları unutturacak !

Özel Sipariş Pasta

Seda Pastanesi özel günlerinizde de yanınızda ! Hayal ettiğiniz pastayı, web sitemizde yer alan telefondan arayarak anlatabilir ya da fotoğrafını WhatsApp ile gönderebilirsiniz. Doğum Günü, evlilik yıldönümü veya resimli pasta siparişi verebileceğiniz birbirinden leziz butik pasta çeşitleri ve modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için pastanemizi ziyaret edebilirsiniz.